PIWO

Po ustrzeleniu podwójnego złota podczas tegorocznego Asia Beer Challenge, nasz torfowy Friend or Foe?, stworzony w kooperacji z ukraińskim Browarem Дідько, przez Євгеній Біліченко i Paweł Niemc, z zacną etykietą Someart zdobył właśnie kolejną nagrodę w postaci ZŁOTEGO MEDALU w swojej kategorii na prestiżowym, belgijskim konkursie Brussels Beer Challenge!

Po informacji na temat sukcesu piwa naszego kolegi Macieja Rokickiego zadajecie na FB pytania, na temat możliwości nabycia złotego piwa i pewnie innych również. Dlatego poniżej zamieściłem link, aby umożliwić kupno. Złośliwym wyjaśniam że nie mam udziałów, prowizji, ani niczego podobnego. Maciej jest członkiem stowarzyszenia i robimy w jego pubie spotkania. Na dodatek okres COVID-19 jest dla takich firm trudny, wiec jak można, to trzeba pomagać, a produkt jest doskonałej jakości chociaż tani nie jest. Piwa w formularzu mają ceny o połowę niższe niż w sklepach. Ja najbardziej lubię ale takie ciemne, mocne piwa jak to złote, zimą bardzo smakuje. Medalowe piwo sprzedaje się błyskawicznie i to w Anglii. W ofercie z linku złotego Friend or Foe? nie ma, ale jak się powołacie na mnie, to do zamówienia min. jednego kartonu piwa zostanie Wam sprzedany bonus w postaci butelki lub kilku medalowego piwa, ale trzeba to załatwić indywidualnie. Ceny Friend or Foe? nie znam, wic nie mogę podać.

Ordynacka, Spotkanie u Maćka 2020-09-19 nikt nie zachorował , przyszło wiele osób, ale Ci co nie przyszli, bo bali się COVID-19, bardzo żałowali.

Browar Rockmill – DOWÓZ PIWA NA CAŁY KRAJ
Drodzy Przyjaciele,

POWRACAMY Z BEZPOŚREDNIMI DOSTAWAMI PIWA DO DOMU W CAŁEJ POLSCE!!

Sytuacja, w której znów znaleźliśmy się po kilku miesiącach jest bardzo trudna dla wszystkich, również nas jako browaru. Potrzebne jest więc ponownie Wasze bezpośrednie wsparcie. Wiosną daliście radę i solidnie nam pomogliście, dlatego teraz na jesień dajemy Wam jeszcze więcej promocyjnych butelek i zestawów, byście lepiej znosili długie i mniej lub bardziej samotne zimne wieczory. Wystarczy, że zamówisz piwo a my dostarczymy je bezproblemowo W CAŁYM KRAJU prosto pod TWOJE DRZWI!

Formularz zamówienia piwa ( kliknij na link)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScInmU4Ao0HAcEFZblxU7jtBAs6xoEOApdZiyHxkYjjlfeqHA/viewform

error: Content is protected !!